Pneuservis

Provádíme odbornou výměnu pneumatik (plášťů, disků, duší, ventilů) včetně vyvážení, huštění a ekologické likvidace opotřebených plášťů pro osobní, lehké užitkové, Off Road a SUV automobily. Také provádíme standardní opravy poškozených pneumatik a duší. Odborně vykonaná oprava garantuje jistotu a bezpečnost při jízdě. V porovnaní s náklady na nákup nových plášťů zákazník ušetří peníze bez toho, aby se snížili užitkové vlastnosti opraveného výrobku.

Zákazníkům můžeme nabídnout  i plnění pneummatik plynem (směs dusíku a dalších inertních plynů), který má větší molekuly než vzduch, proto nedochází k úniku přes póry pneumatiky. Plyn navíc podstatně méně reaguje svojí rozpínavostí na změnu teplot. Výsledný efekt – stabilnější pneumatika, vyšší komfort, vyšší bezpečnost jízdy, prodloužená životnost pneumatik i disků a v konečném důsledku nižší spotřeba pohonných hmot.

Nabízíme pouze kvalitní značkové letní a zimní pneu – neprodáváme lákavě levné čínské pneu, jejichž nízké ceny je dosaženo na úkor kvality a především bezpečnosti. Tyto informace potvrzuje několik nezávislých testů čínských pneu a proto našim zákazníkům jejich nákup nedoporučujeme. Všechny námi nabízené značky pneu jsou prověřené, kvalitní a oficialně dovezené do ČR s plnou zárukou a garancí původu.